Güvenli Alış Veriş Sistemi

Güvenli Alış Veriş Sistemi

 

 

Güvenli Alış Veriş Sistemi nedir?
 Güvenli Alış Veriş Sistemi, satilikkiralik.com.tr 2015 yılında keşfedip geliştirdiği, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Güvenli Alış Veriş Sistemi sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; ister yeni ister ikinci el ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. satilikkiralik.com.tr sitesindeki tüm alışverişler ve ödemeler Güvenli Alış Veriş Sistemi güvencesinde gerçekleşir.
 
 
 Satıcıyım / Alıcıyım. Güvenli Alış Veriş Sistemi'n bana faydası nedir?
 Satıcıysanız; Güvenli Alış Veriş Sistemi sayesinde alıcı ürüne onay verdikten sonraki ilk iş günü sattığınız ürünün bedeli banka hesabınıza aktarılır. Ürününüz ve paranız satilikkiralik.com.tr güvencesi altında olur.
 
 Alıcıysanız; Güvenli Alış Veriş Sistemi sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.
 
 
 Güvenli Alış Veriş Sistemi ile param gerçekten güvende mi?
 satilikkiralik.com.tr sitesinde paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Güvenli Alış Veriş Sistemi ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz satilikkiralik.com.tr sitesinin %100 güvencesi altında gerçekleşir.
 
 
 satilikkiralik.com.tr sitesinde kredi kartıyla ödeme yapmak güvenli midir?
 Evet. Çünkü satilikkiralik.com.tr sitesinde kredi kartı ve banka kartı kullanımında en son geliştirilen şifreleme yöntemleri 128 bit SSL ve çalıntı kart numarası kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü uygulaması ile ödeme altyapısında %100 güvenlik sağlanmaktadır.
 
 
 satilikkiralik.com.tr havuz hesabı nedir?
 Havuz hesabı, satilikkiralik.com.tr sitesinde yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce satilikkiralik.com.tr sitesinin yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız satilikkiralik.com.tr tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.